navechno.comnavechno.com30+
Відкрийте світ серйозних знайомств і відносин - пройдіть просту реєстрацію в один клік.Уже сьогодні сайт Навічно дозволяє здійснювати швидкий і зручний пошук по тисячам анкет учасників.»
loveeto.ruloveeto.ru25+
Найбільша мережа знайомств в інтернеті! Зараз на сайті багато вільних жінок і чоловіків.Місце знайомств для тих, хто шукає відносини.»
navsegda.netnavsegda.net30+
Вибирайте сайт Назавжди знайомства для пошуку серйозних стосунків, романтичних побачень і любові!І вже зовсім скоро Ви побачите як багато цікавих і привабливих людей які бажають з Вами познайомитися!»
oneamour.comoneamour.com25+
Реєстрація на сайті відкрита і безкоштовна для всіх.Індивідуальний алгоритм підбору людей на основі індивідуальних даних кожної людини.»
nataliedate.comnataliedate.com18+
Цього разу я знайду свою любов! Всі профілі перевіряються адміністрацією,щоб довести, що вони справжні. Чати, відправлення повідомлень, відправка фото і подарунків.»
jolly.mejolly.me18+
Знайомства, де кожен день цікаві і привабливі люди знайомляться, спілкуються і призначають побачення.Реєструйтеся на сайті безкоштовно за кілька хвилин.»
Більше сайтів
loveplanet.ruloveplanet.ru18+
Тут легко знаходять любов і знайомства з новими друзями. Тільки живе спілкування з реальними людьми.Зручний пошук по найбільшій базі анкет знайомств, фотографії.»
krugvokrug.rukrugvokrug.ru18+
Відмінний спосіб швидко, легко і невимушено розширити коло спілкування.Знайти нових людей для знайомства, весело і цікаво провести час.»